PROMOCJA KFS PODCZAS I DOLNOŚLĄSKIEGO FORUM KOBIET

Podczas niezwykłego wydarzenia dedykowanego kobietom sukcesu, które stawiają na rozwój, chcą się kształcić, zakładać lub rozwijać firmy nie mogło zabraknąć Powiatowego Urzędu Pracy w Dzierżoniowie.

Na naszym stoisku promowaliśmy możliwość skorzystania ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego, które pozwalają uzyskać od 80 do 100% na sfinansowanie kształcenia pracodawców i pracowników.

Ponadto dyrektorka Powiatowego Urzędu Pracy Agnieszka Walawska wzięła udział w panelu dyskusyjnym na temat: „Sukces zawodowy a wyzwania codziennego życia”.

Panel prowadziła prezes firmy szkoleniowo-doradczej Heuresis, doświadczona trenerka i konsultantka zarządzania – Barbara Matyaszek-Szarek.

Obok pani dyrektor PUP w panelu zasiadły: Agnieszka Nowakowska – właścicielka salonu samochodowego Toyota Nowakowski, Justyna Masternak – specjalistka ds. sprzętu i trenerka w firmie kosmetycznej Arkana, Ewa Foley – motywatorka i promotorka pozytywnego życia, Elżbieta Szumska – właścicielka Kopalni Złota w Złotym Stoku i Dorota Konieczna-Enozel, burmistrz Pieszyc.

Wspaniałe kobiety rozmawiały o swoich wyborach zawodowych, wyzwaniach, przełomowych momentach, ale też trudnościach i wyrzeczeniach, jakie musiały ponieść i ponoszą dla kariery. Panie mówiły też o tym, co daje im siłę, aby jednak zachować harmonię między życiem zawodowym a osobistym.

Related Posts