REJESTRACJA PRZEZ INTERNET

Informujemy, iż od 27.05.2013r. możesz się zarejestrować  jako osoba bezrobotna lub poszukująca pracy przez Internet.

Teraz w celu rejestracji w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dzierżoniowe nie musisz już stać w kolejkach!
Oferujemy nowoczesny system zgłoszenia do rejestracji przez Internet, dzięki któremu łatwiej i szybciej skorzystasz z usługi rejestracji.

Nie zwlekaj i zaoszczędź swój czas, klikając na poniższy link:

www.praca.gov.pl

Rejestracji możesz dokonać na dwa sposoby:

  • z  wykorzystaniem bezpiecznego podpisu elektronicznego weryfikowanego za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu lub podpisem potwierdzonym profilem zaufanym elektronicznej platformy usług administracji publicznej – ten rodzaj rejestracji nie wymaga wizyty w urzędzie. Do formularza rejestracji musisz jednak dołączyć wszystkie zeskanowane dokumenty niezbędne do rejestracji
  • przekazując swoje dane niezbędne do rejestracji przed wizytą w powiatowym urzędzie pracy i rezerwując sobie termin rejestracji – dla przekazania swoich danych nie wymagane jest podpisanie formularza bezpiecznym podpisem elektronicznym lub podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP,
    a system wyznaczy ci najbliższy wolny termin spotkania w urzędzie pracy celem rejestracji. Na podany przez siebie adres e-mail otrzymasz potwierdzenie rezerwacji wizyty. Podczas wizyty w urzędzie należy przedłożyć dokumenty niezbędne do rejestracji.Rejestracja nastąpi z dniem zgłoszenia się w urzędzie pracy.

Prosimy o przestrzeganie wyznaczonej godziny zgłoszenia do rejestracji, gdyż z przyczyn organizacyjnych, nie gwarantujemy możliwości przyjęcia osób spóźnionych.
W przypadku niestawienia się na wizytę wyznaczoną do rejestracji, wszystkie podane uprzednio dane osobowe zostaną usunięte.

Uwaga!

Nadal możesz zarejestrować się w sposób tradycyjny, tj. zgłaszając się osobiście odpowiednio do Powiatowego Urzędu Pracy w Dzierżoniowie, Rynek 27, pokój 2 lub do Filii Powiatowego Urzędu Pracy w Bielawie, ul. Wolności 109, pokój 1.

Rejestracja osobista, bez wcześniejszego umówienia terminu wizyty poprzez stronę www.praca.gov.pl, począwszy od 03.06.2013r. odbywać się będzie w godzinach od 7.30 do 12.30.Pamiętaj, aby do rejestracji zabrać wszystkie dokumenty niezbędne do rozpatrzenia Twojej sprawy !

Related Posts